sider 1

sider 1

...

sider 2

sider 2

...

sider 9

sider 9

...

sider 3

sider 3

 ...

sider 5

sider 5

...

sider 8

sider 8

...

sider 7

sider 7

...

Календарь

Март 2019
Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб
24 25 26 27 28 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

 

The Psychic Narva Lootuste KV  noorte, juuniorid ja meistriklass

 

 

14.02.2015  Narva

 

 

09.15-10.00  2005 ja hiljem

 

 

1. Darja Bulavkina

 

2. Nele-Liis Juhani

 

3. Arina Šarapova

 

4. Aljona Davõdova

 

5. Anastassia Ussova

 

6. Grupp – kurikad

 

7. Valeria Ignatieva

 

8. Grupp – pall

 

9. Lada Lubtšonok

 

 

10.00-10.30 Noorte grupp B 2004

 

 

1.Jana Ševjakova 2004 PSK/Fouette

 

2.Angelina Fedossenko 2004 PSK/Fouette

 

3.Katarina Gusseva 2004 PSK/Fouette

 

4.Anna Rebrova 2004 Pskov

 

5.Margarita Mihhailova 2004 PSK/Fouette

 

6.Sofia Manakhova 2004 Pskov

 

7.Anastassia Tarassova 2004 PSK/Fouette

 

 

10.30-11.00 Noorte Gruup B 2003

 

 

1.Maria Kalko 2003 PSK/Fouette

 

2.Anna Serebrennikova 2003 Ivangorod

 

3.Uliana Erofeeva 2003 Pskov

 

4.Aljona Stepanova 2003 SK Kalev Sillamäe

 

5.Alina Fedossenko 2003 PSK/Fouette

 

6.Maria Sveshnikova 2003 SK Kalev Sillamäe

 

7.Liza Zubova 2003 PSK/Fouette

 

 

11.00-11.50 Noorte grupp A 2004

 

 

1.Anastasia Fatejeva 2004 Tip-Top Tallinn

 

2.Dana Strukova 2004 Ivangorod

 

3.Erika Tikhonova 2004 Pskov

 

4.Anna Šljapnikova 2004 PSK/Fouette

 

5.Annita Petrunina 2004 Tip-Top Tallinn

 

6.Ekaterina Kuznetsova 2004 Pskov

 

7.Polina Gerasimova 2004 Ivangorod

 

8.Polina Hauki 2004 SK Kalev Sillamae

 

 

 

11.50-12.30 Noorte grupp A 2003

 

 

1.Valerie Nahkonen 2003 Tip-Top Tallinn

 

2.Katariina Keviš 2003 PSK/Fouette

 

3.Arina Krutitšenko 2003 Tip-Top Tallinn

 

4.Adelina Beljajeva 2003 Tip-Top Tallinn

 

5.Anastassija Vassiljeva 2003 PSK/Fouette

 

6.Karina Klim 2003 PSK/Fouette

 

 

 

12.30 – autasustamine Noorteklass grupp A ja B, lõuna

 

 

12.50-13.25 Juuniorid grupp B 2002-2000

 

 

1.Oksana Belinko 2001 Tip-Top Tallinn

 

2.Arina Maksimova 2000 PSK/Fouette

 

3.Eleonora Kärsten 2000 PSK/Fouette

 

4.Ekaterina Bogatova 2001 Ivangorod

 

5.Sofia Sivakova 2002 Tip-Top Tallinn

 

6.Marika Fjodorova 2001 PSK/Fouette

 

7.Aleksandra Panassovskaja 2001 PSK/Fouette

 

8.Anastasia Gorbunova 2002 Tip-Top Tallinn

 

9.Kristina Koroljova 2002 SK Kalev Sillamäe

 

 

13.25-14.40 Juuniorid grupp A 2002-2001

 

 

1.Nikita Sharkova 2002 Tip-Top VK Janika Tallinn

 

2.Arina Okamanchuk 2002 SK Kalev Sillamäe

 

3.Elvira Bezjazõkova 2002 PSK/Fouette

 

4.Diana Firsina 2002 Ivangorod

 

5.Jelena Balkina 2001 PSK/Fouette

 

6.Maria Kolesnikova 2001 Pskov

 

7.Alisa Postojalkina 2002 PSK/Fouette

 

8.Marta Kuusküll 2002 Tip-Top VK Janika Tallinn

 

9.Diana Batarina 2001 PSK/Fouette

 

 

14.40-15.35 Juuniorid grupp A 2000

 

 

1.Marian Kandimaa 2000 VK Janika Tartu

 

2.Anastassia Matrossova 2000 PSK/Fouette

 

3.Kristiina Kingo 2000 VK Janika Tartu

 

4.Agris Murd 2000 PSK/Fouette

 

5.Alina Yanis 2000 PSK/Fouette

 

6.Natalia Goncharova 2000 Ivangorod

 

7.Vasilina Kuksova 2000 PSK/Fouette

 

 

15.35-17.00 Meistriklass 1999 ja vanem

 

 

1.Ekaterina Nesvetaeva 1996 Ivangorod

 

2.Brigita Nõmmesalu 1999 VK Janika Tartu

 

3.Jevgenia Kuznetsova 1998 PSK/Fouette

 

4.Anastasia Blinova 1998 Ivangorod

 

5.Kärolin Rentel 1999 VK Janika Tartu

 

6.Margarita Gribova 1996 Ivangorod

 

7.Hanna Liis Schültz 1999 VK Janika Tartu

 

8.Vladislava Krivonossenko 1998 PSK/Fouette

 

9.Kirsika Tätte 1998 VK Janika Tartu

 

10.Elizaveta Vorobjova 1998 Ivangorod

 

11.Miina Solveig Muru 1997 VK Janika Tartu

 

 

 

17.00 autasustamine Juuniorklass ja Meistriklass