sider 1

sider 1

...

sider 2

sider 2

...

sider 9

sider 9

...

sider 3

sider 3

 ...

sider 5

sider 5

...

sider 8

sider 8

...

sider 7

sider 7

...

Календарь

Март 2019
Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб
24 25 26 27 28 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

 

Across China on Foot (Tales of Old China) Narva Lootuste KV  noorte, juuniorid ja meistriklass

follow site  

 

craigslist los angeles mujer busca hombre 14.02.2015  Narva

como localizar un celular por gps en colombia  

 

09.15-10.00  2005 ja hiljem

 

 

1. Darja Bulavkina

 

2. Nele-Liis Juhani

 

3. Arina Šarapova

 

4. Aljona Davõdova

 

5. Anastassia Ussova

 

6. Grupp – kurikad

 

7. Valeria Ignatieva

 

8. Grupp – pall

 

9. Lada Lubtšonok

 

 

10.00-10.30 Noorte grupp B 2004

 

 

1.Jana Ševjakova 2004 PSK/Fouette

 

2.Angelina Fedossenko 2004 PSK/Fouette

 

3.Katarina Gusseva 2004 PSK/Fouette

 

4.Anna Rebrova 2004 Pskov

 

5.Margarita Mihhailova 2004 PSK/Fouette

 

6.Sofia Manakhova 2004 Pskov

 

7.Anastassia Tarassova 2004 PSK/Fouette

 

 

10.30-11.00 Noorte Gruup B 2003

 

 

1.Maria Kalko 2003 PSK/Fouette

 

2.Anna Serebrennikova 2003 Ivangorod

 

3.Uliana Erofeeva 2003 Pskov

 

4.Aljona Stepanova 2003 SK Kalev Sillamäe

 

5.Alina Fedossenko 2003 PSK/Fouette

 

6.Maria Sveshnikova 2003 SK Kalev Sillamäe

 

7.Liza Zubova 2003 PSK/Fouette

 

 

11.00-11.50 Noorte grupp A 2004

 

 

1.Anastasia Fatejeva 2004 Tip-Top Tallinn

 

2.Dana Strukova 2004 Ivangorod

 

3.Erika Tikhonova 2004 Pskov

 

4.Anna Šljapnikova 2004 PSK/Fouette

 

5.Annita Petrunina 2004 Tip-Top Tallinn

 

6.Ekaterina Kuznetsova 2004 Pskov

 

7.Polina Gerasimova 2004 Ivangorod

 

8.Polina Hauki 2004 SK Kalev Sillamae

 

 

 

11.50-12.30 Noorte grupp A 2003

 

 

1.Valerie Nahkonen 2003 Tip-Top Tallinn

 

2.Katariina Keviš 2003 PSK/Fouette

 

3.Arina Krutitšenko 2003 Tip-Top Tallinn

 

4.Adelina Beljajeva 2003 Tip-Top Tallinn

 

5.Anastassija Vassiljeva 2003 PSK/Fouette

 

6.Karina Klim 2003 PSK/Fouette

 

 

 

12.30 – autasustamine Noorteklass grupp A ja B, lõuna

 

 

12.50-13.25 Juuniorid grupp B 2002-2000

 

 

1.Oksana Belinko 2001 Tip-Top Tallinn

 

2.Arina Maksimova 2000 PSK/Fouette

 

3.Eleonora Kärsten 2000 PSK/Fouette

 

4.Ekaterina Bogatova 2001 Ivangorod

 

5.Sofia Sivakova 2002 Tip-Top Tallinn

 

6.Marika Fjodorova 2001 PSK/Fouette

 

7.Aleksandra Panassovskaja 2001 PSK/Fouette

 

8.Anastasia Gorbunova 2002 Tip-Top Tallinn

 

9.Kristina Koroljova 2002 SK Kalev Sillamäe

 

 

13.25-14.40 Juuniorid grupp A 2002-2001

 

 

1.Nikita Sharkova 2002 Tip-Top VK Janika Tallinn

 

2.Arina Okamanchuk 2002 SK Kalev Sillamäe

 

3.Elvira Bezjazõkova 2002 PSK/Fouette

 

4.Diana Firsina 2002 Ivangorod

 

5.Jelena Balkina 2001 PSK/Fouette

 

6.Maria Kolesnikova 2001 Pskov

 

7.Alisa Postojalkina 2002 PSK/Fouette

 

8.Marta Kuusküll 2002 Tip-Top VK Janika Tallinn

 

9.Diana Batarina 2001 PSK/Fouette

 

 

14.40-15.35 Juuniorid grupp A 2000

 

 

1.Marian Kandimaa 2000 VK Janika Tartu

 

2.Anastassia Matrossova 2000 PSK/Fouette

 

3.Kristiina Kingo 2000 VK Janika Tartu

 

4.Agris Murd 2000 PSK/Fouette

 

5.Alina Yanis 2000 PSK/Fouette

 

6.Natalia Goncharova 2000 Ivangorod

 

7.Vasilina Kuksova 2000 PSK/Fouette

 

 

15.35-17.00 Meistriklass 1999 ja vanem

 

 

1.Ekaterina Nesvetaeva 1996 Ivangorod

 

2.Brigita Nõmmesalu 1999 VK Janika Tartu

 

3.Jevgenia Kuznetsova 1998 PSK/Fouette

 

4.Anastasia Blinova 1998 Ivangorod

 

5.Kärolin Rentel 1999 VK Janika Tartu

 

6.Margarita Gribova 1996 Ivangorod

 

7.Hanna Liis Schültz 1999 VK Janika Tartu

 

8.Vladislava Krivonossenko 1998 PSK/Fouette

 

9.Kirsika Tätte 1998 VK Janika Tartu

 

10.Elizaveta Vorobjova 1998 Ivangorod

 

11.Miina Solveig Muru 1997 VK Janika Tartu

 

 

 

17.00 autasustamine Juuniorklass ja Meistriklass