Narva Lootuste KV noorte, juuniorid ja meistriklass
14.02.2015 Narva
09.15-10.00 2005 ja hiljem
1. Darja Bulavkina
2. Nele-Liis Juhani
3. Arina Šarapova
4. Aljona Davõdova
5. Anastassia Ussova
6. Grupp – kurikad
7. Valeria Ignatieva
8. Grupp – pall
9. Lada Lubtšonok
10.00-10.30 Noorte grupp B 2004
1.Jana Ševjakova 2004 PSK/Fouette
2.Angelina Fedossenko 2004 PSK/Fouette
3.Katarina Gusseva 2004 PSK/Fouette
4.Anna Rebrova 2004 Pskov
5.Margarita Mihhailova 2004 PSK/Fouette
6.Sofia Manakhova 2004 Pskov
7.Anastassia Tarassova 2004 PSK/Fouette
10.30-11.00 Noorte Gruup B 2003
1.Maria Kalko 2003 PSK/Fouette
2.Anna Serebrennikova 2003 Ivangorod
3.Uliana Erofeeva 2003 Pskov
4.Aljona Stepanova 2003 SK Kalev Sillamäe
5.Alina Fedossenko 2003 PSK/Fouette
6.Maria Sveshnikova 2003 SK Kalev Sillamäe
7.Liza Zubova 2003 PSK/Fouette
11.00-11.50 Noorte grupp A 2004
1.Anastasia Fatejeva 2004 Tip-Top Tallinn
2.Dana Strukova 2004 Ivangorod
3.Erika Tikhonova 2004 Pskov
4.Anna Šljapnikova 2004 PSK/Fouette
5.Annita Petrunina 2004 Tip-Top Tallinn
6.Ekaterina Kuznetsova 2004 Pskov
7.Polina Gerasimova 2004 Ivangorod
8.Polina Hauki 2004 SK Kalev Sillamae
11.50-12.30 Noorte grupp A 2003
1.Valerie Nahkonen 2003 Tip-Top Tallinn
2.Katariina Keviš 2003 PSK/Fouette
3.Arina Krutitšenko 2003 Tip-Top Tallinn
4.Adelina Beljajeva 2003 Tip-Top Tallinn
5.Anastassija Vassiljeva 2003 PSK/Fouette
6.Karina Klim 2003 PSK/Fouette
12.30 – autasustamine Noorteklass grupp A ja B, lõuna
12.50-13.25 Juuniorid grupp B 2002-2000
1.Oksana Belinko 2001 Tip-Top Tallinn
2.Arina Maksimova 2000 PSK/Fouette
3.Eleonora Kärsten 2000 PSK/Fouette
4.Ekaterina Bogatova 2001 Ivangorod
5.Sofia Sivakova 2002 Tip-Top Tallinn
6.Marika Fjodorova 2001 PSK/Fouette
7.Aleksandra Panassovskaja 2001 PSK/Fouette
8.Anastasia Gorbunova 2002 Tip-Top Tallinn
9.Kristina Koroljova 2002 SK Kalev Sillamäe
13.25-14.40 Juuniorid grupp A 2002-2001
1.Nikita Sharkova 2002 Tip-Top VK Janika Tallinn
2.Arina Okamanchuk 2002 SK Kalev Sillamäe
3.Elvira Bezjazõkova 2002 PSK/Fouette
4.Diana Firsina 2002 Ivangorod
5.Jelena Balkina 2001 PSK/Fouette
6.Maria Kolesnikova 2001 Pskov
7.Alisa Postojalkina 2002 PSK/Fouette
8.Marta Kuusküll 2002 Tip-Top VK Janika Tallinn
9.Diana Batarina 2001 PSK/Fouette
14.40-15.35 Juuniorid grupp A 2000
1.Marian Kandimaa 2000 VK Janika Tartu
2.Anastassia Matrossova 2000 PSK/Fouette
3.Kristiina Kingo 2000 VK Janika Tartu
4.Agris Murd 2000 PSK/Fouette
5.Alina Yanis 2000 PSK/Fouette
6.Natalia Goncharova 2000 Ivangorod
7.Vasilina Kuksova 2000 PSK/Fouette
15.35-17.00 Meistriklass 1999 ja vanem
1.Ekaterina Nesvetaeva 1996 Ivangorod
2.Brigita Nõmmesalu 1999 VK Janika Tartu
3.Jevgenia Kuznetsova 1998 PSK/Fouette
4.Anastasia Blinova 1998 Ivangorod
5.Kärolin Rentel 1999 VK Janika Tartu
6.Margarita Gribova 1996 Ivangorod
7.Hanna Liis Schültz 1999 VK Janika Tartu
8.Vladislava Krivonossenko 1998 PSK/Fouette
9.Kirsika Tätte 1998 VK Janika Tartu
10.Elizaveta Vorobjova 1998 Ivangorod
11.Miina Solveig Muru 1997 VK Janika Tartu
17.00 autasustamine Juuniorklass ja Meistriklass