sider 1

sider 1

...

sider 2

sider 2

...

sider 9

sider 9

...

sider 3

sider 3

 ...

sider 5

sider 5

...

sider 8

sider 8

...

sider 7

sider 7

...

Home

Ida-Virumaa Meistrivõistlused 2015

 

mosricocri.ga Ida-Virumaa MV

go to link 04.-05.04.2015

https://huntbecalhwed.tk Narva

 

https://fr.sysinecopy.tk Ida-Virumaa MV 04.04.2015 Narva

2007.a. Grupp A

Участник

г. р.

Разряд имеет

Город

Тренер

1 вид

2 вид

3 вид

4 вид

Сумма

МЕСТО

Saealle Karina

2007

 

TSSK Diiva

Maria Tõnissaar Tiina

11,950

10,950

 

 

22,900

1

Selivanova Sofija

2007

 

TSSK Diiva

Maria Tõnissaar Tiina Tolmoff

11,300

9,750

 

 

21,050

2

Firsina Miloslava

2007

 

Ivangorod

Yulia Rozychenkova

10,700

10,150

 

 

20,850

3

Lill Darija

2007

 

TSSK Diiva

Maria Tõnissaar Tiina Tolmoff

11,500

9,100

 

 

20,600

4

Lubtšonok Lada

2007

 

NPSK/Fouette

Anastassia Sarafannikova

10,600

9,900

 

 

20,500

5

Lepaste Keitrin

2007

 

TSSK Diiva

Maria Tõnissaar Tiina Tolmoff

10,250

10,050

 

 

20,300

6

Gersimova Anastasia

2007

 

Ivangorod

Yulia Rozychenkova

10,850

9,250

 

 

20,100

7

Viiding Elo-Kaisa

2007

 

TSSK Diiva

Maria Tõnissaar Tiina Tolmoff

10,700

9,350

 

 

20,050

8

Leonteva Viktoria

2007

 

Ivangorod

Yulia Rozychenkova

10,850

9,050

 

 

19,900

9

Yarovaya Elizaveta

2007

 

Ivangorod

Yulia Rozychenkova

10,000

8,450

 

 

18,450

10

Ussova Anastassia

2007

 

NPSK/Fouette

Anastassia Sarafannikova

10,300

7,950

 

 

18,250

11

Berestova Anastassia

2007

 

NPSK/Fouette

Anastassia Sarafannikova

9,350

8,850

 

 

18,200

12

Hamzina Elizaveta

2007

 

Ivangorod

Yulia Rozychenkova

9,800

8,150

 

 

17,950

13

Schegoleva Polina

2007

 

Ivangorod

Yulia Rozychenkova

9,400

8,300

 

 

17,700

14

Agar Ksenia

2007

 

NPSK/Fouette

Anastassia Sarafannikova

9,500

7,750

 

 

17,250

15

Hamzina Anna

2007

 

Ivangorod

Yulia Rozychenkova

9,100

8,000

 

 

17,100

16

Toropova Darina

2007

 

NPSK/Fouette

Anastassia Sarafannikova

9,550

7,450

 

 

17,000

17

Andreeva Marija

2007

 

NPSK/Fouette

Anastassia Sarafannikova

8,900

7,800

 

 

16,700

18

Hamzina Maria

2007

 

Ivangorod

Yulia Rozychenkova

9,000

6,950

 

 

15,950

19

Ida-Virumaa MV 04.04.2015 Narva

2007.a. Grupp B

Участник

г. р.

Разряд имеет

Город

Тренер

1 вид

2 вид

3 вид

4 вид

Сумма

МЕСТО

Mustonene Nika

2007

 

Sillamäe SK Kalev

Nelli Okamanchuk

7,900

 

 

 

7,900

1

Grusheva Darina

2007

 

NPSK/Fouette

Anastassia Sarafannikova

6,600

 

 

 

6,600

2

Zjuzina Aleksandra

2007

 

NPSK/Fouette

Anna Jadrova

6,050

 

 

 

6,050

3

Saluäär Mia

2007

 

Haapsalu

Lia Puhm

6,000

 

 

 

6,000

4

                                         

 

 

miniklass 2009 ja hiljem

Участник

г. р.

Разряд имеет

Город

Тренер

1 вид

2 вид

3 вид

4 вид

Сумма

МЕСТО

Popova Kristina

2009

 

Ivangorod

Yulia Rozychenkova

9,250

 

 

 

9,250

1

Osipova Margarita

2009

 

Ivangorod

Yulia Rozychenkova

9,000

 

 

 

9,000

2

Džabarova Varvara

2010

 

Ivangorod

Yulia Rozychenkova

8,550

 

 

 

8,550

3

Plotnikova Karina

2009

 

NPSK/Fouette

Anna Jadrova

8,450

 

 

 

8,450

4

Bolshakova Anna

2009

 

Ivangorod

Yulia Rozychenkova

8,400

 

 

 

8,400

5

Ilina Anfisa

2009

 

Ivangorod

Yulia Rozychenkova

7,850

 

 

 

7,850

6

Burchalkina Zlata

2009

 

Ivangorod

Yulia Rozychenkova

7,700

 

 

 

7,700

7

Gavrilova Jelizaveta

2009

 

NPSK/Fouette

Anna Jadrova

7,400

 

 

 

7,400

8

Sedova Uljana

2009

 

Fouette

Ksenia Bolšakova

7,300

 

 

 

7,300

9

Iglina Aljona

2009

 

Fouette

Ksenia Bolšakova

7,250

 

 

 

7,250

10

Martšenko Angelina

2009

 

Fouette

Ksenia Bolšakova

6,650

 

 

 

6,650

11

Djakova Jelizaveta

2009

 

Fouette

Ksenia Bolšakova

6,050

 

 

 

6,050

12

 

 

Ida-Virumaa MV 04.04.2015 Narva

Miniklass 2008

Участник

г. р.

Разряд имеет

Город

Тренер

1 вид

2 вид

3 вид

4 вид

Сумма

МЕСТО

Gorjunova Sofija

2008

 

TSSK Diiva

Maria Tõnissaar Tiina Tolmoff

10,150

 

 

 

10,150

1

Saealle Elina

2008

 

TSSK Diiva

Maria Tõnissaar Tiina Tolmoff

10,100

 

 

 

10,100

2

Laanejõe Kristelle

2008

 

TSSK Diiva

Maria Tõnissaar Tiina Tolmoff

9,950

 

 

 

9,950

3

Astafeva Angelina

2008

 

Ivangorod

Yulia Rozychenkova

9,450

 

 

 

9,450

4

Bulavkina Anna

2008

 

NPSK/Fouette

Anastassia Sarafannikova

9,200

 

 

 

9,200

5

Rabotinskaja Aleksandra

2008

 

NPSK/Fouette

Anna Jadrova

9,100

 

 

 

9,100

6

Goritskaya Angelina

2008

 

NPSK/Fouette

Anna Jadrova

9,050

 

 

 

9,050

7

Bõstrova Diana

2008

 

NPSK/Fouette

Anna Jadrova

8,550

 

 

 

8,550

8

Leonova Anastasija

2008

 

NPSK/Fouette

Anna Jadrova

8,450

 

 

 

8,450

9

Voronova Karolina

2008

 

NPSK/Fouette

Anna Jadrova

8,300

 

 

 

8,300

10

Moissejenkova Aljona

2008

 

NPSK/Fouette

Anna Jadrova

8,250

 

 

 

8,250

11

Russu Niina

2008

 

NPSK/Fouette

Anna Jadrova

8,050

 

 

 

8,050

12

Rodionova Lilia

2008

 

NPSK/Fouette

Anastassia Sarafannikova

7,950

 

 

 

7,950

13

 

Ida-Virumaa MV 04.04.2015 Narva

2006.a. Grupp B

Участник

г. р.

Разряд имеет

Город

Тренер

1 вид

2 вид

3 вид

4 вид

Сумма

МЕСТО

Päll Viktoria

2006

 

TSSK Diiva

Maria Tõnissaar Tiina Tolmoff

8,400

6,750

 

 

15,150

1

Krõlova Darina

2006

 

Sillamäe SK Kalev

Nelli Okamanchuk

8,000

6,950

 

 

14,950

2

Khomitskaya Veronika

2006

 

Sillamäe SK Kalev

Nelli Okamanchuk

7,950

6,950

 

 

14,900

3

Krainik Sofya

2006

 

Sillamäe SK Kalev

Nelli Okamanchuk

7,300

6,900

 

 

14,200

4

Tjantova Alika

2006

 

Sillamäe SK Kalev

Nelli Okamanchuk

7,250

6,800

 

 

14,050

5

 

Tšetšun Kamilla

2006

 

TSSK Diiva

Maria Tõnissaar Tiina Tolmoff

8,200

5,700

 

 

13,900

6

Laar Alina

2006

 

NPSK/Fouette

Olga Rõtškova

6,950

6,500

 

 

13,450

7

Voskressenskaja Lada

2006

 

NPSK/Fouette

Anastassia Sarafannikova

7,050

5,250

 

 

12,300

8

Ussenko Viktoria

2006

 

NPSK/Fouette

Olga Rõtškova

6,950

5,300

 

 

12,250

9

Vassina Elizaveta

2006

 

NPSK/Fouette

Olga Rõtškova

6,200

5,900

 

 

12,100

10

Spõnu Viktorija

2006

 

Haapsalu

Lia Puhm

6,550

4,650

 

 

11,200

11

Demidova Hilda

2006

 

NPSK/Fouette

Olga Rõtškova

6,600

4,200

 

 

10,800

12

 

Ida-Virumaa MV 04.04.2015 Narva

2006.a. Grupp A

Участник

г. р.

Разряд имеет

Город

Тренер

1 вид

2 вид

3 вид

4 вид

Сумма

МЕСТО

Jegorova Aleksandra

2006

 

Sillamäe SK Kalev

Nelli Okamanchuk

11,650

11,150

10,550

 

33,350

1

Krit Karina

2006

 

TSSK Diiva

Maria Tõnissaar Tiina Tolmoff

12,100

10,950

9,950

 

33,000

2

Makarenkova Angelika

2006

 

TSSK Diiva

Maria Tõnissaar Tiina Tolmoff

11,450

10,650

9,750

 

31,850

3

Roos Brigite

2006

 

TSSK Diiva

Maria Tõnissaar Tiina Tolmoff

10,400

10,250

8,700

 

29,350

4

Yarovaya Ksenia

2006

 

Ivangorod

Yulia Rozychenkova

10,600

9,750

8,400

 

28,750

5

 

Ida-Virumaa MV 04.04.2015 Narva

Lasteklass Grupp B

Участник

г. р.

Разряд имеет

Город

Тренер

1 вид

2 вид

3 вид

4 вид

Сумма

МЕСТО

Firsina Portcia

2005

 

Ivangorod

Yulia Rozychenkova

8,900

8,500

 

 

17,400

1

Mitrofanova Anastassia

2005

 

Sillamäe SK Kalev

Nelli Okamanchuk

8,200

7,700

 

 

15,900

2

Tihhonova Vlada

2005

 

NPSK/Fouette

Anna Jadrova

8,150

7,050

 

 

15,200

3

Mäll Karolina

2005

 

TSSK Diiva

Tiina Tolmoff Maria Tõnissaar

7,550

6,850

 

 

14,400

4

Iis Aleksandra

2005

 

NPSK/Fouette

Olga Rõtškova

8,050

5,700

 

 

13,750

5

Uusen Riin-Rosanna

2005

 

Haapsalu

Lia Puhm

7,400

6,350

 

 

13,750

6

Mihhailova Maria

2005

 

NPSK/Fouette

Anna Jadrova

7,200

6,300

 

 

13,500

7

Pavlova Adelina

2005

 

NPSK/Fouette

Olga Rõtškova

6,850

5,850

 

 

12,700

8

Laasma Avelina

2005

 

NPSK/Fouette

Olga Rõtškova

7,050

5,350

 

 

12,400

9

Korotkova Alesja

2005

 

NPSK/Fouette

Olga Rõtškova

6,600

4,850

 

 

11,450

10

Guskova Kristiina

2005

 

NPSK/Fouette

Olga Rõtškova

6,350

4,250

 

 

10,600

11

Fomina Bažena

2005

 

NPSK/Fouette

Anna Jadrova

6,750

3,250

 

 

10,000

12

 

 

Lasteklass 2005 Grupp A

Участник

г. р.

Разряд имеет

Город

Тренер

1 вид

2 вид

3 вид

4 вид

Сумма

МЕСТО

Hardikova Polina

2005

 

TSSK Diiva

Tiina Tolmoff Maria Tõnissaar

12,900

12,150

11,850

 

36,900

1

Korotkova Anita

2005

 

TSSK Diiva

Tiina Tolmoff Maria Tõnissaar

11,900

11,450

10,900

 

34,250

2

Suvorova Arina

2005

 

Sillamäe SK Kalev

Nelli Okamanchuk

11,200

11,100

10,750

 

33,050

3

Bulavkina Darja

2005

 

NPSK/Fouette

Nadežda Zahharenkova

11,700

10,250

10,650

 

32,600

4

Roos Keneli

2005

 

TSSK Diiva

Tiina Tolmoff Maria Tõnissaar

10,500

11,150

10,850

 

32,500

5

Mõtlik Mirell

2005

 

TSSK Diiva

Tiina Tolmoff Maria Tõnissaar

11,250

10,750

10,450

 

32,450

6

Šarapova Arina

2005

 

NPSK/Fouette

Nadežda Zahharenkova

10,400

9,100

9,800

 

29,300

7

Rabotinskaja Angelina

2005

 

NPSK/Fouette

Anna Jadrova

10,500

9,250

8,400

 

28,150

8

 

Ida-Virumaa MV 04.04.2015 Narva

noorteklass 2003-2004 Grupp B

Участник

г. р.

Разряд имеет

Город

Тренер

1 вид

2 вид

3 вид

4 вид

Сумма

МЕСТО

Sveshnikova Maria

2003

 

Siilamäe SK Kalev

Nelli Okamanchuk

8,350

9,150

 

 

17,500

1

Fedossenko Angelina

2004

 

NPSK/Fouette

Anna Jadrova

8,700

8,650

 

 

17,350

2

Serebrenikova Anna

2003

 

Ivangorod

Yulia Rõzychenkova

9,050

8,000

 

 

17,050

3

Zubova Elizaveta

2003

 

NPSK/Fouette

Anna Jadrova

8,550

8,250

 

 

16,800

4

Stepanova Aljona

2003

 

Siilamäe SK Kalev

Nelli Okamanchuk

8,350

7,700

 

 

16,050

5

Mihhailova Margarita

2004

 

NPSK/Fouette

Anna Jadrova

7,450

7,900

 

 

15,350

6

Gusseva Katariina

2003

 

NPSK/Fouette

Olga Rõtškova

7,250

6,200

 

 

13,450

7

Shevjakova Jana

2004

 

NPSK/Fouette

Anna Jadrova

6,950

6,100

 

 

13,050

8

Fedossenko Alina

2003

 

NPSK/Fouette

Nadežda Zahharenkova

6,900

6,100

 

 

13,000

9

 

Ida-Virumaa MV

04.04.2015

rühmvõimlemine estetika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupp

Klass

Linn

I katse

II katse

Kokku

Koht

1

Kirsike

mini/noorem

Narva PSK/Fouette

12,500

12,050

24,550

2

2

Kirke

mini/noorem

Haapsalu

13,750

13,650

27,400

1

3

Tähekesed

mini/vanem grupp B

Narva PSK/Fouette

14,350

13,700

28,050

2

4

Nimfeja

mini/vanem grupp B

Kohtla-Järve

16,000

16,050

32,050

1

5

Solnõsko

mini/vanem grupp A

Narva PSK/Fouette

10,200

12,050

22,250

2

6

Kirke

mini/vanem grupp A

Haapsalu

13,450

14,450

27,900

1

7

Mozaika

lasteklass/grupp B

Narva PSK/Fouette

13,550

12,800

26,250

1

8

Nimfeja

noorteklass/grupp B

Kohtla-Järve

15,950

15,800

31,750

1

9

Kolibri

juuniorklass/grupp B

Narva PSK/Fouette

14,600

14,250

28,850

1

10

Nimfeja

juuniorklass/grupp B

Kohtla-Järve

13,600

13,000

26,600

3

11

Kirke

juuniorklass/grupp B

Haapsalu

14,400

14,150

28,550

2

12

Fantazia

juuniorklass/grupp A

Narva PSK/Fouette

11,900

11,600

23,500

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ida-Virumaa MV 05.04.2015 Narva

Noorteklass 2004 Grupp A

Участник

г. р.

Разряд имеет

Город

Тренер

1 вид

2 вид

3 вид

4 вид

Сумма

МЕСТО

Hauki Polina

2004

 

Sillamäe SK Kalev

Nelli Okamanchuk

11,350

12,150

10,950

 

34,450

1

Strukova Dana

2004

 

Ivangorod

Yulia Rozychenkova

11,050

11,400

11,400

 

33,850

2

Šljapnikova Anna

2004

 

NPSK/Fouette

Nadežda Zahharenkova

10,800

11,150

10,900

 

32,850

3

Jäe Gerda

2004

 

TSSK Diiva

Maria Tõnissaar Tiina Tolmoff

10,000

11,000

11,700

 

32,700

4

Leppik Liisi

2004

 

TSSK Diiva

Maria Tõnissaar Tiina Tolmoff

11,350

10,400

10,800

 

32,550

5

Prokofjeva Alina

2004

 

TSSK Diiva

Maria Tõnissaar Tiina Tolmoff

9,850

10,400

10,650

 

30,900

6

Gerasimova Polina

2004

 

Ivangorod

Yulia Rozychenkova

9,900

10,200

9,850

 

29,950

7

Narits Aia Adele

2004

 

VK Rütmika

Elsa Sinijärv

9,000

8,950

10,100

 

28,050

8

Jõudu Kristel

2004

 

TSSK Diiva

Maria Tõnissaar Tiina Tolmoff

9,000

9,600

8,800

 

27,400

9

 

Ida-Virumaa MV 05.04.2015 Narva

Noorteklass 2003 Grupp A

Участник

г. р.

Разряд имеет

Город

Тренер

1 вид

2 вид

3 вид

4 вид

Сумма

МЕСТО

Keviš Katariina

2003

 

NPSK-Fouette

Nadežda Zahharenkova

12,500

13,150

13,850

 

39,500

1

Grigorjan Narine

2003

 

TSSK Diiva

Maria Tõnissaar Tina Tolmoff

13,000

13,050

12,150

 

38,200

2

Halgma Hanna Mari

2003

 

VK Rütmika

Elsa Sinijärv

11,000

11,350

12,050

 

34,400

3

Vassiljeva Anastassija

2003

 

NPSK-Fouette

Nadežda Zahharenkova

10,300

11,900

11,050

 

33,250

4

Klim Karina

2003

 

NPSK-Fouette

Nadežda Zahharenkova

10,700

10,850

11,600

 

33,150

5

Matsalu Karmen

2003

 

VK Rütmika

Elsa Sinijärv

10,250

11,100

11,200

 

32,550

6

Tali Sarah

2003

 

VK Rütmika

Elsa Sinijärv

10,900

10,400

10,800

 

32,100

7

Antonov Elise

2003

 

VK Rütmika

Elsa Sinijärv

10,650

9,550

11,800

 

32,000

8

Kanep Triinu

2003

 

TSSK Diiva

Maria Tõnissaar Tina Tolmoff

9,250

8,250

8,400

 

25,900

9

 

Ida-Virumaa MV 05.04.2015 Narva

Juuniorklass 2000-2002 Grupp B

Участник

г. р.

Разряд имеет

Город

Тренер

1 вид

2 вид

3 вид

4 вид

Сумма

МЕСТО

Koroljova Kristina

2002

 

Sillamäe SK Kalev

Nelli Okamanchuk

9,250

8,750

 

 

18,000

1

Bogatova Ekaterina

2001

 

Ivangorod

Yulia Rozychenkova

9,300

8,300

 

 

17,600

2

Jürisson Evelin Nasstasja

2002

 

TSSK Diiva

Maria Tõnissaar Tiina Tolmoff

7,850

7,700

 

 

15,550

3

Gulbis Grete-Lisette

2002

 

VK Rütmika

Elsa Sinijärv

7,000

8,100

 

 

15,100

4

Panasovskaya Aleksandra

2001

 

NPSK/Fouette

Olga Rõtškova

5,850

6,000

 

 

11,850

5

 

Ida-Virumaa MV 05.04.2015 Narva

Juuniorklass 2000-2002 Grupp A

Участник

г. р.

Разряд имеет

Город

Тренер

1 вид

2 вид

3 вид

4 вид

Сумма

МЕСТО

Kuksova Vasilina

2000

 

NPSK/Fouette

Nadežda Zahharenova

14,300

13,800

15,150

14,200

57,450

1

Firsina Diana

2002

 

Ivangorod

Yulia Rozõchenkova

12,150

13,250

12,300

13,900

51,600

2

Okamanchuk Arina

2002

 

Sillamäe SK Kalev

Nelli Okamanchuk

12,650

12,950

12,750

13,100

51,450

3

Goncharova Natalia

2000

 

Ivangorod

Yulia Rozõchenkova

11,800

12,400

12,800

11,650

48,650

4

Matrossova Anastassia

2000

 

NPSK/Fouette

Nadežda Zahharenova

11,750

12,300

10,950

11,900

46,900

5

Balkina Jelena

2001

 

NPSK/Fouette

Nadežda Zahharenova

12,150

11,850

9,950

11,750

45,700

6

Bezjazõkova Elvira

2002

 

NPSK/Fouette

Nadežda Zahharenova

9,200

11,800

11,050

12,850

44,900

7

Yanis Alina

2000

 

NPSK/Fouette

Nadežda Zahharenova

10,300

11,350

10,700

12,350

44,700

8

Murd Agris

2000

 

NPSK/Fouette

Nadežda Zahharenova

8,750

12,550

9,650

11,250

42,200

9

Morozova Sofja

2002

 

NPSK/Fouette

Nadežda Zahharenova

9,600

11,250

10,800

10,550

42,200

9

Lepaste Keilin

2002

 

TSSK Diva

Maria Tõnissaar Tiina Tolmoff

10,800

10,450

11,100

9,500

41,850

11

Batarina Diana

2001

 

NPSK/Fouette

Olga Rõtškova

9,450

10,650

10,500

10,250

40,850

12

Uibokand Mirelle

2002

 

TSSK Diva

Maria Tõnissaar Tiina Tolmoff

9,200

10,500

9,950

10,500

40,150

13

 

Ida-Virumaa MV 05.04.2015 Narva

Meistriklass 1999 ja vanem

Участник

г. р.

Разряд имеет

Город

Тренер

1 вид

2 вид

3 вид

4 вид

Сумма

МЕСТО

Jäe Helena

1999

 

TSSK Diva

Maria Tõnissaar Tiina Tolmoff

15,500

13,650

14,950

13,850

57,950

1

Netcvetaeva Ekaterina

1996

 

Ivangorod

Yulia Rozychenkova

14,450

14,300

13,650

13,000

55,400

2

Kuznetsova Evgenia

1998

 

NPSK/Fouette

Olga Rõtškova

14,050

13,650

13,800

12,700

54,200

3

Krivonossenko Vladislava

1998

 

NPSK/Fouette

Nadežda Zahharenkova

13,450

12,750

13,400

11,800

51,400

4

Vorobieva Elizaveta

1998

 

Ivangorod

Yulia Rozychenkova

14,000

12,700

13,300

10,150

50,150

5

Blinova Anastassia

1998

 

Ivangorod

Yulia Rozychenkova

6,800

11,950

9,900

9,950

38,600

6